Labākais horoskops visai nedēļai un katrai dienai

 

Auns     Vērsis     Dvīņi     Vēzis     Lauva     Jaunava

Svari    Skorpions    Strēlnieks    Mežāzis    Ūdensvīrs    Zivis

 

 

Horoskops katrai dienai

AddThis Social Bookmark Button

Astrologijai ir pietiekoši daudz paņēmienu, lai dotu labu padomu jebkurā ikdienas situācijā, parasti ar to arī pilnīgi pietiek, mēs izmantojam savu pieredzi un zināšanas. 

Tomēr, dažreiz mūsu dzīvē pienāk īpaši svarīgi, īpaši sarežgīti brīži. Tad, cilvēks nonāk ekstremālos apstākļos un uzkrātā pieredze ir bezspēcīga. Mēdz būt arī tā, ka mums ir jāpieņem svarīgs lēmums, bet mēs nezinām pie kā griezties pēc padoma. Bieži tādos brīžos, cilvēks paliek viens pret vienu ar sevi. Bieži grūtā brīdī ir vajadzīga psiholoģiskā palīdzība.

Grūti pat iedomāties, kā var viltigi savīties tuvu cilvēku attiecibas un intereses. Lai kādā situācijā Jūs nonāktu, vienmēr atradīsies cilvēki, kas Jūs atbalstīs, bet būs arī tādi, kas uzskatīs, ka Jūs paši pie visa esat vainīgi. Bieži, kad mums ir vajadzīgs padoms, mēs to meklējam pie draugiem, bet šāds padoms, ne vienmēr var būt kompetents.

Loti bieži ir vajadzīgs vienkārši svaigs skats no malas,dažreiz lielu labumu cilvēkam dod iespēja vienkārši izrunāties. Lai arī, cik tuvas būtu Jūsu attiecības, bet vienmēr būs tādi jautājumi, kurus Jūs kaut arī gribētu apspriest, tomēr to nedarīsiet ar sev tuviem cilvekiem. Ne katram cilvēkam būs pacietība Jūs klausīties. Un protams maldīgi būtu gaidīt, lai jūsu problēmas atrisinātu cilvēks, kas nav profesionālis.


Astroloģija palīdz tikt galā, gan ar pagātnes problēmām, un sniegs palīdzību, lai to nebūtu nākotnē, tāpēc, ka katrs pasākums atspoguļojas debesīs zvaigznēs.


Mēs nepretendējam uz dievu lomu, bet mēs varam būt Jums par zvaigzni, kas izvedīs Jūs uz pareizā ceļa.


Mēs palīdzēsim:


1. Uztaisīt iespējamās situācijas attīstības prognozi perspektīvā uz vienu dienu un līdz problēmas pilnīgai atrisināšanai, noteikt Jūsu darbībām labvēlīgās dienas, veikt prognozi, cik ilgi ilgs izveidojošās situācija.


2. Bieži, lai tiktu galā ar kritisko situāciju, nepieciešamas uzturēt možu garu, un ticēt savā uzvarā, šo un citu jautājumu risināšanā Jums var palīdzēt mūsu speciālisti.


3. Jautājiet mūsu konsultantiem.